Samsung 3 yeni telefonu ile Türkiye

Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy A71 Samsung’un online mağazası ve yetkili mağazalarda satışa çıktı. Arkasında üç adet yüksek çözünürlüklü kamera barındıran Galaxy S10 Lite, Geniş Açılı Ana Kamera, Ultra Geniş Açılı Kamera ve Makro Kamera ile birlikte yeni Süper Dengeli OIS özeliğine sahip.

Ultra Geniş Açılı Kamerada, 123 derece açılı lens bulunuyor; 32 MP Ön Kamera bulunan telefonun arkasında ise 48 MP Süper Dengeli, 12 MP Ultra Geniş Açılı ve 5 MP Macro Kamera yer alıyor.

TÜRKİYE FİYATLARI NE OLDU?

Türkiye’de Prizma Mavi, Prizma Siyah ve Prizma Beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulan Galaxy S10 Lite için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 5499 TL olarak açıklandı. Duman Siyahı, Ateş Kırmızısı ve Ay Tozu Grisi renk seçeneklerine sahip Galaxy Note 10 Lite için tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 4999 TL. Prizma Siyah, Prizma Gümüş ve Prizma Mavi renk seçenekleri ile Türkiye’de satışa sunulan Galaxy A71 için tavsiye edilen satış fiyatı da KDV dâhil 3699 TL oldu.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın