İninal Kart şimdi çipli ve temassız

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformu ininal, kullanıcılarını yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. 2019 yılında yepyeni bir kimlikle kullanıcılarının karşısına çıkan ininal Kart’a temassız ödeme ve çip özelliği eklendi.

Türkiye’nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden ininal, 2020 yılına kart özelliklerini geliştirerek başladı. 4 milyon ininal Kart sahibi, şimdi ininal Kart’larını hem çipli hem de temassız özellikleriyle kullanabilecek. ininal Kart’lara eklenen çip ve  temassız özelliği ile kullanıcılar ödemelerini sıra beklemeden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecek. Aynı zamanda kullanıcılar ininal Kart’lara eklenen temassız özelliği ile 120 TL’ye kadar şifresiz işlem yapılabilecek.

Kullanıcılar, yenilenen çipli temassız ininal Kart’lara Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11’den hemen ulaşabilecekler. Üstelik 1 Mart’a kadar verilen kart siparişlerinden kargo ücreti alınmayacak. 1 Mart’tan itibaren de yeni ininal Kart’lara D&R ve Teknosa’lardan da ulaşılabilecek.

Kullanıcılar ininal Kart’lara 75 binden fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebiliyor ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabiliyor.

 

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın