Gmail kullananlar dikkat!

Teknoloji firması Google’ın e-posta (elektronik posta) servisi Gmail, kullanıcılarını yakından ilgilendirecek bir değişime girdi.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) menşeli, internet ve yazılım alanlarında hizmet veren Google, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan elektronik posta (e-posta) servisi Gmail hakkında önemli bir karar aldı. Google‘ın dünya çapında popüler e-posta servisi Gmail kullanan herkesi yakından ilgilendiren önemli bir gelişme oldu.

Gmail uzun bir aradan sonra kapsamlı bir güncelleme aldı. Tasarımı değişti, görüntüsü çok daha farklı bir Gmail geliyor. Bu güncelleme ile birlikte önemli değişiklikler kullanıcıları bekliyor.

Birden fazla mail hesabını Gmail üzerinden kullanan herkes, bir seferde daha fazla sayıda önemli e-posta görebiliyordu. Ana ekranı ikiye bölen bu özellik yeni güncelleme ile tarihe karışacak.

Popüler e-posta uygulamasına gelecek güncelleme ile birlikte aynı zamanda birden fazla gelen kutusu için yeni yapılandırma alternatifleri de ortaya çıkacak. Bu yapılandırma seçenekleri Ayarlar altında Gelişmiş > Gelen Kutusu içinde bulunacak.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın