Twitter destek hattı üzerinden nasıl yardım alınır?

Twitter giriş sorunları, bağlantı sorunları, askıya alınma, onay kodu, desteklenmeyen telefon numarası, mail doğrulama, sıfırlama maili vb. birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle yaşanan bu problemleri Twitter destek mail adresi üzerinden veya Twitter hesabı üzerinden kuracağınız iletişimle sorunlarınızı genel olarak çözebilirsiniz.

Twitter destek telefon numarası verenlere itibar etmeyiniz çünkü bu sizin hesabınızla alakalı bir sorundur ve buna müdahale edebilecek kişiler sadece Twitter destek, yardım ekibi destek vermektedir.

Twitter sorunları için genel olarak destek alabileceğiniz Twitter ile iletişim kuracağınız adres “https://help.twitter.com/tr/contact-us” üzerinden sorunlarınız ile ilgili destek alabilirsiniz. Bu alanda sizi Giriş Sorunları, Hassas içerikler ( Taciz ), Fikri Mülkiyet Hakkı ve diğer konularda destek ve konularda yardım alabileceğiniz bir alana yönlendirecektir.

Bunun dışında twitter şikayet hattı olarak veya sorunlar, hatalar için @TwitterSupport dm atabilirsiniz. Bunun için farklı bir hesap üzerinden takip ederek sorun yaşadığınız hesabınızın ekran görüntüsünü çekerek, İngilizce şikâyetinizi dile getirerek dm atabilirsiniz.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın