Öğretmen dizisi ile Kuruluş Osman ile arasında kıran kırana rekabet!

İlk bölümü ile ekrana gelen Öğretmen dizisi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir gibi iddialı yapımların ekrana geldiği çarşamba akşamı yayınlanan dizi reyting sonuçlarında AB puan türünde zirveye yerleşirken diğer puan türlerinde de başarılı bir çıkış yaptı.

Reyting sonuçları açıklandı ve dün yarışan dizi ve programlardan hangisinin ipi göğüslediği belli oldu. Total’de 1.sırada ATV’de yayınlanan “Kuruluş Osman”, 2.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber”, 3.sırada FOX TV’de ilk bölümü ekrana gelen “Öğretmen” dizisi yer aldı.Konusu ve oyuncu kadrosu ile merak uyandıran dizi her hafta çarşamba akşamları yayınlanacak. Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir gibi iddialı yapımlar ile rakip olan yeni dizi reyting sonuçları ile şaşırttı. Oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Serkan Keskin gibi isimlerin yer aldığı Öğretmen, AB puan türünde tüm rakiplerini solladı. Diğer puan türlerinde ise Kuruluş Osman zirveyi kaptırmadı.

Total puan türünde ise ATV’nin başarılı dizisi Kuruluş Osman birinci sıraya, Öğretmen dizisi üçüncü sıraya, Doğduğun Ev Kaderindir dördüncü sıraya yerleşti.

ABC puan türünde zirvenin sahibi Kuruluş Osman oldu. Öğretmen dizisi bu puan türünde üçüncü sırada, Doğduğun Ev Kaderindir dördüncü sırada yer aldı.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın