Mucize Doktor’un 24. bölümde neler olacak?

Fox Tv’de yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren özellikle konusu ve oyuncu performansları beğeni toplayan Mucize Doktor dizisi yine dopdolu bir bölümüyle izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Mucize Doktor’un 24. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda karaciğer nakli için ceza evinde bulunan bir kişiden nakil alınmak isteniyor. Ancak mahkumun hastaneden kaçmak istemesi üzerine silahlar patlıyor. Silah sesinden sonra herkes Ali’ye bakıyor. Ali vefanın vurulup vurulmadığı ise merak konusu oldu. Dizinin son bölümü sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Nazlı’nın Ali’ye söylediği, ‘Biz şimdi birlikte miyiz?’ sözleri, yeni bölümde yaşanacak sürpriz gelişmelere dair ipuçlarını verdi. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Beliz’in Ferman’a sürpriz bir doğum günü hazırladığı haberi bütün hastaneyi tatlı bir kaosa boğar. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler bulurlar. Diğer tarafta ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir’e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım’ın planı sonunda ilk meyvelerini verir.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın