Hekimoğlu 12. son bölümde neler oldu?

Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu, 12. yeni bölümüyle yine oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin son bölümünde Hekimoğlu üç gün içinde ekipten birini işten çıkarmak zorunda kaldı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı.

Hekimoğlu üç gün içinde ekipten birini işten çıkarmak zorundadır. Orhan, Hekimoğlu’nun karar vermekten kaçındığını düşünürken, Mehmet Ali ve Zeynep bu süreci birbirlerine destek olarak atlatmak ister. Emre bu karara karşı çıkar ve onlara güvenmediğini söyler. Hekimoğlu Mehmet Ali’ye kendi yerinde olsa kimi kovacağını sorar. Mehmet Ali’nin yanıtı Emre olur. Vahap , Zeynep ve Mehmet Ali’yi kendi tarafına çekmeye uğraşır. İpek ise Vahap konusunda verdiği kararı
sorgulamaktadır. Tüm bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 10 yaşında kalp krizi geçiren Ceyda yatırılır.Minik Ceyda, kilolu olduğu için uğradığı akran zorbalığıyla baş edebilecek midir? Vahap’ın çabaları karşılık bulacak mıdır? Emre ve Zeynep’in kavga etmelerinin sebebi nedir? Hekimoğlu’nun kararı ne olacaktır?

Yeni bölüm fragman yayınladığında haberimizde paylaşacağız..

 

 

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın