Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından uzun bir süredir aşk yaşadığı 20 yaşındaki sevgilisi Çağla Altunkaya ile aynı karede olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Ilıcalı’nın bu fotoğrafı sevgilisiyle yaptığı ilk paylaşım oldu.

50 yaşındaki Acun Ilıcalı, bir kızının annesi Şeyma Subaşı’dan boşandıktan sonra 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Ilıcalı, sosyal medya hesabından sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti.

SEVGİLİSİYLE İLK PAYLAŞIMINI YAPTI

Koronavirüs salgınından dolayı Survivor çekimlerinin gerçekleştiği Dominik’e mahsur kalan Acun Ilıcalı, içinde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın da olduğu arkadaş grubuyla sürat teknesine binerek keyif yaptı. Acun Ilıcalı bu anlarını da 10 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Sevgilisiyle ilk paylaşımını yapan Ilıcalı, aşkını ilan etmiş oldu.

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı

AŞKLARI GEÇTİĞİMİZ SENE BAŞLADI

Acun Ilıcalı, yeni sevgilisiyle ilk olarak geçtiğimiz sene ortaya çıkmıştı. Çift, Ilıcalı’nın lüks teknesinde Çeşme’den Mikonos’a giderken görüntülenmişti. İkili daha sonra da bir maçı beraber izlerken yakalanmıştı.

SEVGİLİSİNİN VİDEOSU SOSYAL MEDYAYI SALLAMIŞTI

Aşklarını göz önünde yaşamamaya dikkat eden ikiliden Çağla Ayça Altunkaya, geçtiğimiz aylarda sosyal medyanın yeni uygulamalarından olan “TC Simülasyonunda Kimsin?” efektini denemişti. Altunkaya’ya ise sevgilisi Acun Ilıcalı’nın adı çıkmıştı. Sonuç karşısında şaşkına dönene Ayça, gülerek tepki verirken söz konusu video sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın