Evde göbek yağlarını eritmek mümkün

Herkesin hayali olan dümdüz bir karına evde yapacağınız basit ve etkili göbek eritme hareketleriyle sahip olabilirsiniz iGöbek yağından kurtulmanız için, aldığınız kalorileri sınırlamanız veya sadece her gün yakabileceğiniz kalori miktarını tüketmeniz gerekir.  Göbek eritme hareketleri evde 4 dakikada nasıl hızlı yapılır, gelin bir bakalım.

1)Sırt üstü düz uzanarak ve bacağınızı 90 derecelik bir açıyla yukarı kaldırın. Ellerinizi yere düz bir şekilde yerleştirin. Dizlerinizi göğsünüze doğru getirirken bacaklarınızı ve kalçalarınızı tavana doğru çekin. 15 kez tekrarlayın duraklayın 15 tekrar daha yapın.

 

2) Önce sırt üstü düz uzanarak ve bacağınızı 90 derecelik bir açıyla kaldırın. Ellerinizi yere düz bir şekilde yerleştirin. Dizlerinizi göğsünüze doğru getirirken bacaklarınızı ve kalçalarınızı tavana doğru çekin. 15 kez tekrarlayın, duraklatın, 15 tane daha yapın.

 

3)Ellerinizi omuzlarınızın altına yerleştirin ve bacaklarınızı arkanıza uzatın. Çekirdek kaslarınızı çekerken kuyruk kemiğinizi içeri sokun. Vücudunuz düz bir çizgide olmalıdır. Dizinizi bükün ve göğsünüze çekin, sonra arkanıza yaslayın.15 kez tekrarlayın, duraklatın, tekrarlayın.

 

4)Matın üzerinde uzanarak başlayın ve ellerinizi ya yanınızda ya da başınızın arkasında tutun. Her iki bacağı yerden kaldırın ve dizlerden bükün. Sağ dizinizi göğsünüze yaklaştırın, sol bacağınızı uzak tutun. Sonra sağ bacağınızı alın ve sol bacağınızı göğsünüze yaklaştırın. Bisiklete biniyormuş gibi yapmaya devam edin. Her iki tarafta 15 kez tekrarlayın, duraklatın, sonra tekrarlayın.

 

5)Ellerinizi bir banka veya sandalyeye yerleştirin. Ayaklarınızı tezgahın veya sandalyenin sağ tarafında bir araya getirin.
Belinizi düz tut. Dizlerinizi bükün ve tezgahın sol tarafına atlayın, sonra hızlı bir şekilde sağ tarafa atlayın. Hızlı ve sorunsuz hareket edin. 20 atlama yapın, duraklayın sonra tekrar 20 tekrar yapın.

 

6)Ayaklarınız önünüzde mindere oturun, dizler bükülmüş bir şekilde. Ellerinizi arkanıza koyun ve kalçalarınızı minderden ayırın. Aynı anda sol bacağınızı kaldırırken sağ elinizi kaldırın ve sol ayağınıza sağ elinizle dokunun. İleri ve geri gitmeye devam edin.
16 dokunuşu tamamlayın, duraklatın, 16 tane daha yapın.

Yazar: Siyah

Bir Cevap Yazın